top of page

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Aishwarya, Bocconi Test
Taylan’s tutoring sessions were very helpful to me and he is very knowledgeable about the test and the types of questions. He was very flexible with time as I started preparing late and was able to tailor sessions in areas I needed help on. Moreover his extensive background in tutoring undergraduate student made our sessions very valuable and his question bank helped me increase my math score a lot. With Taylan’s help I was able to secure a good Bocconi test score and get an admission offer as well.
 
Antoni, Bocconi Test
Taylan has extensive resources and knowledge to prepare anyone for the Bocconi test. His pace matches the pace of the test, sessions are engaging and informative. Taylan's tips are super valuable and even a few hours of tutoring should result in a noticeable improvement in the score. In my case, with the help of Taylan, my score went from 29 on the mock to 41 on the test. A strong recommendation :)
 
Filip, Bocconi Test
Taylan is not only very knowledgeable about the contents of the test - giving specific information regarding Bocconi that can't be gained from just any math tutor - but also very motivating and an enthusiastic teacher. His help was a huge help in my performance in the test.
Deniz, Saint-Joseph French HS
I had no idea about how the Bocconi test worked but even after the first lesson I felt the comfort provided by Taylan. Apart from his patient and comprehensive teaching method, he was a huge moral support, always motivating and optimistic. I don't think that I would have such a high grade if I had not studied with him.
 
Daniel, Bocconi Test
Taylan lessons and mock exams were a fundamental part of my preparation to the Bocconi Exams. Not only in the technical aspect, but also in the mindset. Taylan helped me keep calm and build a strategy for the exam. With his help, I managed to secure a place at BIEF, in the spring session.
 
Pierre, Bocconi Test
I didn’t really know how to study for the bocconi test, but hopefully, Taylan helped me by giving me mock tests, and putting all his heart to help us. Thanks to him, next year, I will be joining the BIEF at bocconi.
 
Iga, Bocconi Test
Taylan is a professional teacher that supports and gives a lot of helpful tips to pass your exams well. While tutoring for Bocconi exam you get many explanations on how to approach some of the difficult mathematic and logic questions and how to manage your time well. He puts a lot of work on what he is doing and whenever you need help he is open for any questions you have. It is rare to find such an understanding and supporting teacher, that uses his free time to help you understand more.
 
Maria, Bocconi Test
Brilliant and experienced tutor you can definitely trust. Always answers our questions patiently and encourages us to push our limits! Very thankful for finding him.
 
Ela, SOAS University of London
A friend recommended Taylan to me on my first year of university. I was extremely satisfied from the start, he was unbelievably patient with me and very focused at all times. I worked with him all throughout my university years and I’m more than thankful to him for his help and support. I’m glad I had him as a mentor and teacher.
Işıl, Bocconi University
Taylan Hoca'yı mezun olmama tek ders kala tanıdım. Derslere sınava çok az bir süre kala başladığımız halde onun sayesinde mezun oldum. Birçok öğretmenden ders aldım, Taylan Hoca kadar iyi anlatan birini görmedim. Kendisine sonsuz teşekkürler!
Püren, Bocconi University
Taylan Hoca’dan istatistik dersi aldım ve sayesinde çok zor bir sınavı geçtim. Türkiye’de R studio kullanmayı bilen tek öğretmen ve size her şeyi çok açık ve anlaşılır bir dille anlatıyor. İstatistikte sıkıntı yaşayan herkese öneririm.
Deniz, Maastricht University
Taylan hoca ile uzun bir zamandir ders yapiyorum, bana bir cok ders ve konuyu ezber ile degil mantigini anlatarak anlamama yardimci oldu. Universitemin 1. senesinde Taylan hoca ile calistigim derslerden iyi bir not alip hepsini gectim. Her sey den cok memnun kaldim, kesinlikle herkese tavsiye ederim. :)​
Burak, Bocconi University
Taylan hoca bir cok konuda iyi egitim verebilen basarili ve bilgili bir egitmendir kesinlikle herkese tavsiye ederim. Ben mat 1, istatistik, micro-macro, ve computer science dersleri aldim ve taylan hoca her sinava yeterince iyi hazirlandigimdan emin olmami sagladi. Ders aldigim derslerin hepsinden gecmekle birlikte bu derslerde verilen odev ve projelerden yuksek notlar ile gectim. İkinci ve son sinifta da derslere devam etmeyi dusunuyorum.
Leyla, University of Toronto
Taylan hoca ile gerçekten geçemeyeceğimi düşündüğüm istatistik dersimde acil yardıma ihtiyacım olduğu için aldım. Sınıfta gösterilmeyen konseptleri bile çok net ve anlaşılabilir bir şekilde anlattı ve ayrı bir dilde yazılmış gibi görünen formula sheet i nasıl daha iyi ve akıllıca kullanabileceğim konusunda tavsiyede bulundu. Sadece soru tiplerini bilip çözmek bana yeterli gibi gelse de Taylan hoca sayesinde istatistik konseptlerini daha iyi ve derinden kavradım. Anlamadığım her konsepti ver her soruyu anladığıma emin olmak için birkaç kere çözdük. Sonunda korkarak girdiğim finalden geçtim ve dersi verdim. Yine çok teşekkürler hocam :)
Hüma​, Northeastern University

Taylan hocanin anlatimi ile Ekonometri midtermlerime cok rahat bir sekilde hazirlanabildim. Skype ustunden yaptigimiz dersler gayet etkiliydi. Kendisi cok anlayisli, bilgili ve samimi birisi. Verdigi ornekler olsun, anlatisi bicimi olsun, size konunun mantigini kavratiyor. Tekrar tesekkurler Taylan hocam!

Tuana​, UC Berkeley

Taylan hoca herşeyden önce çok iyi iletişim kurulabilen bir kişi. Kendinizi onunla ders calşırken çok rahat ifade edip iyi yanıtlar alabiliyorsunuz. Zamanı son derece iyi kullanan, anlattığı dersin konusuna son derece hakim birisi. Ders zamanlarını asla gereksiz yere değiştirmeyen ve sürekli öğrenciye sabırla destek olan bir hocam, bu yüzden herkese Taylan hocadan alabileceği bir ders varsa almasını öneririm. Gerçekten hem çok bilgili, hem de çok pozitif ve destek olan bir insan. Yardımlarınız için teşekkür ederim Taylan hocam :)

Rayka​, Universiteit Leiden

Leiden University'de Psikoloji ikinci sınıf öğrencisiyim. İki senedir Taylan Hoca ile istatistik dersleri yapmaya devam ediyoruz. Benim korkulu rüyam olan istatistik sınavlarından başarıyla geçmemi dersleri kolaylıkla anlamamı sağlayan Taylan Hoca ile çalıştığım için çok memnun ve mutluyum o olmasaydı şuan istatistikte katettiğim yolu katedemezdim.

Furkan​, King's College

King’s College London’da Political Economy okuyorum. İstatistik dersinde en baştan beri çok sıkıntılar çekiyordum temeldeki eksikliklerimden dolayı, fakat Taylan Hoca’yla beraber diğer hocalardan farklı olarak en temelden tek tek hepsinin üstünde dura dura ders yaptık ve bir konuyu veya detayı anlamadan öbür konuya kesinlikle geçmemesi benim İstatistik dersinde kısa bir sürede başarılı bir sonuca ulaşmamı sağlamıştır. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Pelin​, Bocconi University

Aceleders.com'dan Taylan Hoca'dan istatistik ve matematik dersi aldim. Okudugum programin farkli olmasindan ve bu sistemi bilen bir hoca bulamayacagimdan korkmama ragmen Taylan Hoca'yla yaptigimiz dersler sonrasi cok guzel iki sinav gecirdim ve cok guzel notlar aldim.Skype'la ders bana basta her ne kadar sicak gelmesede zaman acisindan cok kazancli ve buyuk bir rahatlik oldugunu gordum. Derslerde anlatilanlarin aslinda cok daha basit bir temele dayandigini gormemi sagladigi icin Taylan Hoca'ya tesekkur ederim ve herkese tavsiye ederim.

Alara, Cornell University

Taylan Hocayı kesinlikle herkese tavsiye ederim! Programlı, disiplinli, ve en önemlisi çok bilgili birisi. Ondan Calculus A/B dersleri için yardim aldım (simdi de İstatistik için alacağım). Kendim University of California, Irvine a gidiyorum. Sınıf averajımız 60 olan bu derslerden Taylan Hoca yardımıyla A+ almayı becerdim, ve 98 averajla sınıfı geçtim–ki inanın ben matematikte çok zorlanan birisi olarak bunu becerdim. Taylan Hocanın anlatımı ve samimiyeti matematik kadar zaman zaman sıkıcı olabilecek bir ders bile çok eğlenceli kılıyor. Taylan Hocaya yardımları için ve bana matematiği sevdirdiği için çok teşekkür ederim!

Lale, Universiteit Leiden

Taylan hocayla iki aydır Skype üzerinden istatistik dersi yapıyorum. Bana dersi ezber olacak biçimde değil de konuyu gerçekten anlamamı sağlayacak şekilde anlattı. Her konunun üstünde özenle durarak, her seferinde anladığıma emin olmaya çalıştı. Anlaşılması en zor konularda bile bana en iyi şekilde anlatabilmeyi başardı.

Evre, Politecnico di Milano

Taylan Hoca’yı ve Skype üzerinden yaptığı dersleri tesadüfen keşfettim ve Matematik derslerini denemeye karar verdim. Çok da memnun kaldım. Şehirler ve ya ülkeler arası bile olsa Skype üzerinden konuyu sanki normal bir dersten hiç bir fark yokmuş gibi anlatıyor. Oldukça anlaşılır ve sabırlı bir hoca ve sayesinde matematik sınavından geçmekle kalmadım iyi bir altyapı kazandım. Herkese tavsiye ediyorum.

Ege, Yeditepe Üniversitesi

Ben memnun kaldım skype üzerinden olması bence gayet rahattı ve zamandan da tasarruf etmiş olduk. Anlatım da gayet etkiliydi valla vizesinden 9 aldıgım sınavın finalinden geçtim daha ne diyim :)

Anchor 1
Taylan Hoca ile derslerinizi yorumlayın

Yorum için çok teşekkürler!

bottom of page