ÖĞRENCİ YORUMLARI

Işıl, Bocconi University
Taylan Hoca'yı mezun olmama tek ders kala tanıdım. Derslere sınava çok az bir süre kala başladığımız halde onun sayesinde mezun oldum. Birçok öğretmenden ders aldım, Taylan Hoca kadar iyi anlatan birini görmedim. Kendisine sonsuz teşekkürler!
Püren, Bocconi University
Taylan Hoca’dan istatistik dersi aldım ve sayesinde çok zor bir sınavı geçtim. Türkiye’de R studio kullanmayı bilen tek öğretmen ve size her şeyi çok açık ve anlaşılır bir dille anlatıyor. İstatistikte sıkıntı yaşayan herkese öneririm.
Deniz, Maastricht University
Taylan hoca ile uzun bir zamandir ders yapiyorum, bana bir cok ders ve konuyu ezber ile degil mantigini anlatarak anlamama yardimci oldu. Universitemin 1. senesinde Taylan hoca ile calistigim derslerden iyi bir not alip hepsini gectim. Her sey den cok memnun kaldim, kesinlikle herkese tavsiye ederim. :)​
Burak, Bocconi University
Taylan hoca bir cok konuda iyi egitim verebilen basarili ve bilgili bir egitmendir kesinlikle herkese tavsiye ederim. Ben mat 1, istatistik, micro-macro, ve computer science dersleri aldim ve taylan hoca her sinava yeterince iyi hazirlandigimdan emin olmami sagladi. Ders aldigim derslerin hepsinden gecmekle birlikte bu derslerde verilen odev ve projelerden yuksek notlar ile gectim. İkinci ve son sinifta da derslere devam etmeyi dusunuyorum.
Leyla, University of Toronto
Taylan hoca ile gerçekten geçemeyeceğimi düşündüğüm istatistik dersimde acil yardıma ihtiyacım olduğu için aldım. Sınıfta gösterilmeyen konseptleri bile çok net ve anlaşılabilir bir şekilde anlattı ve ayrı bir dilde yazılmış gibi görünen formula sheet i nasıl daha iyi ve akıllıca kullanabileceğim konusunda tavsiyede bulundu. Sadece soru tiplerini bilip çözmek bana yeterli gibi gelse de Taylan hoca sayesinde istatistik konseptlerini daha iyi ve derinden kavradım. Anlamadığım her konsepti ver her soruyu anladığıma emin olmak için birkaç kere çözdük. Sonunda korkarak girdiğim finalden geçtim ve dersi verdim. Yine çok teşekkürler hocam :)
Hüma​, Northeastern University

Taylan hocanin anlatimi ile Ekonometri midtermlerime cok rahat bir sekilde hazirlanabildim. Skype ustunden yaptigimiz dersler gayet etkiliydi. Kendisi cok anlayisli, bilgili ve samimi birisi. Verdigi ornekler olsun, anlatisi bicimi olsun, size konunun mantigini kavratiyor. Tekrar tesekkurler Taylan hocam!

Tuana​, UC Berkeley

Taylan hoca herşeyden önce çok iyi iletişim kurulabilen bir kişi. Kendinizi onunla ders calşırken çok rahat ifade edip iyi yanıtlar alabiliyorsunuz. Zamanı son derece iyi kullanan, anlattığı dersin konusuna son derece hakim birisi. Ders zamanlarını asla gereksiz yere değiştirmeyen ve sürekli öğrenciye sabırla destek olan bir hocam, bu yüzden herkese Taylan hocadan alabileceği bir ders varsa almasını öneririm. Gerçekten hem çok bilgili, hem de çok pozitif ve destek olan bir insan. Yardımlarınız için teşekkür ederim Taylan hocam :)

Rayka​, Universiteit Leiden

Leiden University'de Psikoloji ikinci sınıf öğrencisiyim. İki senedir Taylan Hoca ile istatistik dersleri yapmaya devam ediyoruz. Benim korkulu rüyam olan istatistik sınavlarından başarıyla geçmemi dersleri kolaylıkla anlamamı sağlayan Taylan Hoca ile çalıştığım için çok memnun ve mutluyum o olmasaydı şuan istatistikte katettiğim yolu katedemezdim.

Furkan​, King's College

King’s College London’da Political Economy okuyorum. İstatistik dersinde en baştan beri çok sıkıntılar çekiyordum temeldeki eksikliklerimden dolayı, fakat Taylan Hoca’yla beraber diğer hocalardan farklı olarak en temelden tek tek hepsinin üstünde dura dura ders yaptık ve bir konuyu veya detayı anlamadan öbür konuya kesinlikle geçmemesi benim İstatistik dersinde kısa bir sürede başarılı bir sonuca ulaşmamı sağlamıştır. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Pelin​, Bocconi University

Aceleders.com'dan Taylan Hoca'dan istatistik ve matematik dersi aldim. Okudugum programin farkli olmasindan ve bu sistemi bilen bir hoca bulamayacagimdan korkmama ragmen Taylan Hoca'yla yaptigimiz dersler sonrasi cok guzel iki sinav gecirdim ve cok guzel notlar aldim.Skype'la ders bana basta her ne kadar sicak gelmesede zaman acisindan cok kazancli ve buyuk bir rahatlik oldugunu gordum. Derslerde anlatilanlarin aslinda cok daha basit bir temele dayandigini gormemi sagladigi icin Taylan Hoca'ya tesekkur ederim ve herkese tavsiye ederim.

Alara, Cornell University

Taylan Hocayı kesinlikle herkese tavsiye ederim! Programlı, disiplinli, ve en önemlisi çok bilgili birisi. Ondan Calculus A/B dersleri için yardim aldım (simdi de İstatistik için alacağım). Kendim University of California, Irvine a gidiyorum. Sınıf averajımız 60 olan bu derslerden Taylan Hoca yardımıyla A+ almayı becerdim, ve 98 averajla sınıfı geçtim–ki inanın ben matematikte çok zorlanan birisi olarak bunu becerdim. Taylan Hocanın anlatımı ve samimiyeti matematik kadar zaman zaman sıkıcı olabilecek bir ders bile çok eğlenceli kılıyor. Taylan Hocaya yardımları için ve bana matematiği sevdirdiği için çok teşekkür ederim!

Lale, Universiteit Leiden

Taylan hocayla iki aydır Skype üzerinden istatistik dersi yapıyorum. Bana dersi ezber olacak biçimde değil de konuyu gerçekten anlamamı sağlayacak şekilde anlattı. Her konunun üstünde özenle durarak, her seferinde anladığıma emin olmaya çalıştı. Anlaşılması en zor konularda bile bana en iyi şekilde anlatabilmeyi başardı.

Evre, Politecnico di Milano

Taylan Hoca’yı ve Skype üzerinden yaptığı dersleri tesadüfen keşfettim ve Matematik derslerini denemeye karar verdim. Çok da memnun kaldım. Şehirler ve ya ülkeler arası bile olsa Skype üzerinden konuyu sanki normal bir dersten hiç bir fark yokmuş gibi anlatıyor. Oldukça anlaşılır ve sabırlı bir hoca ve sayesinde matematik sınavından geçmekle kalmadım iyi bir altyapı kazandım. Herkese tavsiye ediyorum.

Ege, Yeditepe Üniversitesi

Ben memnun kaldım skype üzerinden olması bence gayet rahattı ve zamandan da tasarruf etmiş olduk. Anlatım da gayet etkiliydi valla vizesinden 9 aldıgım sınavın finalinden geçtim daha ne diyim :)

 
Taylan Hoca ile derslerinizi yorumlayın

Yorum için çok teşekkürler!